Новини

вручення дипломів бакалаврів права

15 липня 2022 року на факультеті права, гуманітарних і соціальних наук відбулось вручення дипломів бакалаврів права. Цьогоріч успішно завершили навчання 27 здобувачів освіти денної форми навчання та 24 - заочної форми навчання. Дипломи з відзнакою отримали Носа Ірина Юріївна та Козаченко Яна Миколаївна.
Церемонію вручення провела декан факультету, професор Тамара Борисівна Поясок. Тамара Борисівна привітала випускників з успішним закінченням навчання та побажала, щоб нові досягнення дали їм можливість розвиватися у кар’єрному, науковому та особистому планах й наголосила, що не потрібно зупинятися, слід рухатися далі і підвищувати свій рівень освіти.
До привітань долучились науково-педагогічні працівники кафедри фундаментальних і галузевих юридичних наук, які подякували випускникам за роки їх наполегливої праці, цілеспрямований рух до поставленої мети.
Бажаємо всім випускникам творчого натхнення та реалізації у професійній діяльності!

На вченій раді університету відбулося урочисте вручення дипломів переможцям Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт

 
Сьогодні о 10:00 відбулося урочисте вручення дипломів Переможцям Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт.
Наші студенти цього року представляли різні галузі права, зокрема:
• Цивільне право;
• Кримінальне право;
• Трудове право;
• Службове право;
• Транспортне право;
• Міжнародне право;
• Фінансові розслідування.
Бажаємо подальших наукових досягнень та не відступати від власних цілей<hr id=

Тривають онлайн-курси з підготовки до національного мультипредметного тесту

 

Кафедра фундаментальних і галузевих юридичних наук організувала курси для майбутніх абітурієнтів освітньо-професійної програми "Право". Умови вступної кампанії цьогоріч відрізняються від звичних у вигляді проведення єдиного НМТ замість ЗНО з окремих предметів. Складниками цього тесту є: історія України (ваговий коефіцієнт - 0,4), українська мова (0,35) і математика (0,25). Слухачі курсів готуються відповідно до затвердженої програми УЦОЯО, зорієнтованої на комплексне оцінювання знань випускників. Бажаємо абітурієнтам успішного складання тесту та правильного вибору майбутньої професії!

Науково-педагогічними працівниками кафедри були проведені бесіди з випускниками фахових коледжів

 
Науково-педагогічними працівниками кафедри були проведені бесіди з випускниками ВСП "Фахового коледжу КрНУ ім М. Остроградського" та Олександрійського політехнічного фахового коледжу. Зустрічі відбулися за підтримки голів циклових комісій відповідних закладів освіти. Окрім обговорення особливостей вступу за скороченою формою навчання, дискутували щодо особливостей правничої професії.
istanbul travesti kapaddokya kadıköy travesti taksim travesti travesti istanbul travesti
travesti istanbul travesti bodrum
istanbul travesti sitesi travesti alanya, bodrum, fethiye, marmaristravesti şişli
izmir travesti travesti adanatravesti istanbulistanbul trv